VÍKENDOVÉ KURZY CVIČENÍ ČCHI-KUNGU

SE SIFU JEŠE GYATSO

 • Chcete získat kvalitní základ cvičení čchi-kung, nebo výrazně pokročit v jeho praxi?
 • Chcete zároveň vypnout, zklidnit se a opravdu si odpočinout?

Pak je víkendový kurz se Sifu Ješe Gyatso právě pro vás.

PROČ JET NA KURZ S MISTREM?

Učíte se přímo od Mistra

Dopřejte si kvalitu a přijeďte se naučit čchi-kung Orel v hnízdě přímo od jeho tvůrce Sifu Ješe Gyatso z Velké Británie. Předá vám svůj styl v původní podobě, s celou jeho filozofií, odpoví vám na otázky a poradí, jak překonat překážky na vaší cestě.

Máte prostor vypnout a věnovat se sami sobě a čchi-kungu

Pečlivě volíme místo konání semináře tak, aby bylo stranou každodenního ruchu, uprostřed přírody, abyste mohli vydechnout, odpočinout si a načerpat čerstvou energii. Na místě máte zjištěné ubytování, bezmasou stravu třikrát denně a celodenní vedení a péči od Mistra a našich instruktorů. Nemusíte se proto o nic starat, jen si seminář užít.

Všechny úrovně pokročilosti na každém semináři

Ať s čchi-kung začínáte, jste mírně pokročilí nebo cvičíte už léta, na semináři si vždy najdete úroveň pokročilosti, která vám bude vyhovovat. Jak říká Sifu Ješe Gyatso: „Čchi-kung se musí přizpůsobit vám, ne vy čchi-kungu.“ Každá úroveň má samozřejmě svého instruktora, který se o vás bude starat.

4 bloky cvičení, 2 ranní meditace, 2 večerní povídání, jídlo, odpočinek i zábava

Od pátečního večera do nedělního odpoledne rozhýbete tělo a rozproudíte čchi cvičením pohybů, nabijete se energií praxí postojů, uvolníte se a zklidníte při ranní meditaci. Večer vás čeká povídání k tématu semináře. Bloky cvičení jsou proloženy prostorem k jídlu a odpočinku. Jestli budete chtít, můžete si po programu posedět s ostatními studenty a instruktory a sdílet společně zážitky ze cvičení.

Odvezete si kompletní sestavu cvičení pro svou praxi doma

Hned po prvním semináři čchi-kung Orel v hnízdě si budete moci zacvičit doma kompletní sestavu cvičení úvodní úrovně. Zvládnete prvních 10 pohybů, základní postoje, jednoduché relaxační techniky, automasáž, cviky na uvolnění páteře a praxe pro práci s myslí. S postupujícími úrovněmi se naučíte vždy něco navíc. Odvezete si také písemné materiály s popisem praxí, které jste se učili.

Každý seminář je jiný

Témata seminářů vybírá sám Sifu Ješe Gyatso tak, aby co nejlépe odpovídala aktuálním potřebám studentů. Často se inspiruje tím, o co se studenti zajímali na posledním semináři, jaké potíže je trápily, co potřebovali více procvičit nebo prohloubit, nebo přizpůsobí téma semináře ročnímu období. Žádný seminář není stejný, a proto na ně rádi jezdí i ti, kteří s námi cvičí už řadu let.

NEJBLIŽŠÍ VÍKEND S MISTREM

TERMÍNY DALŠÍCH KURZŮ S MISTREM

Zapište si do kalendáře termíny seminářů čchi-kung s Mistrem Ješe Gyatso, ať vám žádný neuteče.

 • 1
  2. - 4. března 2018
 • 2
  27. - 29. dubna 2018
 • 3
  24. - 30. června 2018 - TÝDEN S ORLEM V HNÍZDĚ
 • 4
  7. - 9. září 2018
 • 5
  19. - 21. října 2018
 • 6
  30. listopadu - 2. prosince 2018

TÉMATA PŘEDCHOZÍCH VÍKENDŮ S MISTREM


čchi-kung pro silnou imunitu a zimu bez nemocí

Čchi-kung Orel v hnízdě - víkendový seminář v září 2017 na téma Vyživující síla ZeměZbavujeme se negativních zvykových tendencí.

DALŠÍ (OD ROKU 2009) NA WEBU SPOLEČNOSTI BODHIDHARMA