NAŠE KURZY ČCHI-KUNGU

Čchi-kung musí vyhovovat vám, ne vy čchi-kungu. Proto vždy cvičení přizpůsobíme vašemu věku a zdravotnímu stavu. Chceme totiž,  abyste čchi-kung mohli cvičit vy všichni, kdo máte zájem být zdravější, umět efektivně zacházet se svou energiícítit se lépe ve všem, co v životě děláte. 

Stejnou volnost máte i v tom, jak se s námi můžete čchi-kung Orel v hnízdě naučit - doma individuálně pomocí online kurzu, nebo osobně na víkendových kurzech uprostřed ČR. V r. 2018 jsme získali akreditaci MŠMT, takže se s námi můžete stát i kvalifikovaným učitelem čchi-kung a opravdovým profesionálem v oboru.

Vyberte si formu a frekvenci cvičení, která vám vyhovuje. Dobijte si s Orlem v hnízdě baterky, podpořte schopnost svého těla se uzdravit a přiveďte do svého života větší prostor a nadhled. Můžete začít hned teď.


Naučte se uvolnit a nabít energií díky čchi-kung v pohodlí svého domova

Udělejte si čas na sebe a naučte se čchi-kung do hloubky - v přírodě, s podobně naladěnými lidmi

Staňte se kvalifikovaným učitelem čchi-kung díky ročnímu kurzu s akreditací MŠMT

ZKUŠENOSTI NAŠICH STUDENTŮ

Pavlovy rady k online kurzu jsou srozumitelné, inspirující, zájem o naše domácí cvičení povzbuzuje a pomáhá. Poslední rady k postoji jsou tak logické a samozřejmé, nikdy mě ale nenapadlo něco takového aplikovat... Vše je uplatnitelné v denní praxi, tím cennější. DĚKUJU!
Magda
Při cvičení zažívám pocit klidu a jakéhosi "zakořenění", spojení se Zemí. Současně mám pocit otevřenosti, zmizí všechny obavy, starosti, je jen přítomnost. Škoda že to netrvá stále.
Honza, 49 let
Zcela jednoduše a pragmaticky jsem do učitelského kurzu vstoupila s očekáváním, že se naučím novou čchi-kung sestavu a přidám do svého života práci s myslí.. resp. naučím se se svou myslí zacházet a i ji ovládat místo toho, abych se jí nechala ovládat. Realita je taková, že jsem hned po prvním víkendu zapomněla na všechna svá očekávání. Vplula jsem do jakéhosi kurzu nejen čchi-kungu, ale i seberozvoje a rozličných soft skills, od prezentačních dovedností po light koučing. Jsem v kurzu, který je jasný, strukturovaný, obsazený skvělými lektory, kteří do studentů nehustí stále dokola JAK, ale především dbají na to, aby studenti pochopili PROČ.
Andrea
Konečně jsem se dostala k tomu, abych poděkovala za online verzi cvičení. Je to úžasná věc. Online kurz jsem měla zakoupený už delší dobu, ale až poté, co jsem se zúčastnila květnového kurzu cvičení čchikung, jsem plně ocenila jeho přínos. Bez něho bych asi pravidelně cvičit nikdy nezačala.
Věra
Čchi - kung mi hodně pomohl a pomáhá při úzkostných stavech a depresích. Všimla jsem si u sebe, že tyhle stavy se objeví vždycky, když mám málo energie. Už jedno zacvičení si je hodně znát. Energie sice vydrží zpočátku jen pár hodin, ale když se cvičí pravidelně, je to bomba.
Markéta, 33 let
Zažít čchi je těžké popsat. Je to jako, když tebou tepe a proudí nějaká síla, která není jen uvnitř tebe, ale pokračuje i mimo tělo a ty si říkáš, kam až může dojít ...
Aleš, 33 let
Ještě jednou děkuji za krásný víkend. Společné cvičení bylo pro mě velmi působivé. Domů jsem se dostala ani nevím jak, spíše jsem přiletěla, než přijela.
Lída, 54 let
Očekávala jsem, že mně učitelský kurz pomůže stát se kvalitním instruktorem čchi-kungu. Pokud udržím krok s požadavky učitelů a nepřestanu se připravovat, bezesporu se tak stane. Styl vyučování velmi příjemně překvapil. Každý kurz je zajímavý, živý a velice praktický. Velkým přínosem pro mě je možnost studovat čchi-kung podrobněji a podívat se na něj i z pozice instruktorů. Učitelský kurz bych doporučila každému, kdo chce zjistit a na vlastní kůži zažít, o čem všem může být čchi-kung.
Irena
Čchi-kung je opravdu vynikající cvičení pro zlepšení fyzické a duševní pohody.  Je součástí každého mého dne. Zlepšila se mi koordinace pohybů, cítím se více fit a při síle a mohu žít stejně aktivně jako dřív.
Jarda, 72 let
Velice děkuji za možnost prvních krátkých lekcí online. Hned včera dopoledne, po vyzkoušení první lekce, jsem se cítila výrazně lépe - a večer ještě lépe! Dnes se k lekci dostávám až teď večer, ale mám pocit, že snad včera i dnes mi někdo posílá energii - jsem schopná zvládat běžné i mimořádné úkoly a cítím se skvěle a uvolněně! Moc děkuju!!!
Petra
Moje největší obavy, nechat se někým vést po dlouhé době, kdy jsem se stala sobě svým šéfem jako OSVČ, se týkaly střetu s necitlivým, autoritativním přístupem, jak je znám ze školství a zaměstnání. S tím si naši učitelé, Alice s Pavlem, velmi schopně poradili projevem hloubky lidského přístupu a porozumění, takže i k úkolům, které jsem zpočátku ještě na vlně vnitřního odporu neplnila a zdůvodňovala si to nedostatkem času, jsem se začala věnovat s ochotou, protože vše, co nás na kurzu učili, se vztahovalo přímo k praxi a dávalo absolutní smysl. Orel v hnízdě je skvělá volba, protože jste v rukou lidí, kteří vědí, co dělají.
Markéta