Jak si udržet zdraví

díky čchi-kung

Večerní webinář

Středa 16. 6. 2021 | 18:30 - 20:00

Chcete mít své zdraví více ve svých rukách?

Zajímá vás, podle čeho poznáte, že byte mohli onemocnět?

Chcete se naučit účinně nemocem předcházet?

Vaše zdraví ve vašich rukách

Pavel vás během jednoho večera naučí rozpoznávat příčiny, které vedou podle teorie čchi-kungu a čínské medicíny k rozvoji nemocí a ukáže vám, co s nimi dělat.

Staří Číňané říkali, že začít se léčit ve chvíli, když člověk onemocní, je stejné, jako začít kopat studnu, když už má žízeň. Na webináři se dozvíte, jak zacházet se svým zdravím tak, abyste nemocem předcházeli a mohli žít naplno.

Díky tomu:

• získáte větší svobodu ve vztahu k vašemu zdraví, které budete mít víc ve svých rukách,

• dokážete včas odhalit nerovnováhu, která by mohla vést k onemocnění,

• budete vědět, jak se onemocnění včas vyhnout.

Praktické informace

Kdy?

16. 6. 2021

V kolik?

18:30 – 20:00

Kde?

Google meet | Odkaz dostanete po registraci

Za kolik?

350 Kč
290 Kč pro členy spolku Bodhidharma a Umění energie

Registrovaní účastníci budou moci webinář sledovat také ze záznamu do 4. 8. 2021.

Slova účastníce večerního webináře

Děkuji za webinář. Byl srozumitelný, jednoduše čitelný, do nitra zasahující, obohacující. Jednoznačně SUPER.

S čchi-kungem jsem se letmo seznámila koncem roku 2019 v jedné malé tělocvičně, opatření však naší skupince nepřála a po dlouhém čekání bylo setkávání jednou týdně ukončeno. Začala jsem tedy hledat jinou cestu k čchi-kungu, přes internet, nic moc, ale nevzdala jsem to a web mi představil Orla v hnízdě. Najednou jsem uviděla světýlko před sebou…

Delší čas už jsem měla někde uvnitř pocit, že mé kroky směřují konečně tím pravým směrem, ale stále jsem se v běžném životě necítila celistvá, pouze osamocená, tápající, divná. Pak přišel čas zapnout počítač a přihlásit se na on-line webinář a já byla vskutku skeptická, jak TO proběhne. Jak?

Po pár minutách mnou prostoupil klid, uvolnění a pak, zničehonic, jsem potkala sama sebe, usmívala jsem se pro celou Pavlínu a prožila poprvé v životě lásku k sobě samé. Ten pocit byl tak úžasný, že jej nelze popsat, jen chtít znovu zažít.

Samozřejmě, že mne následně přepadly obavy, že to byl jen okamžik štěstí. Zbytečně. Moje čchi je se mnou a hřeje, usmívá se, i dnes, i včera a zítra také. Toto si nesu ze středečního setkání.

Pavlína S.

Registrační formulář