12 POHYBŮ PRVOTNÍHO ČCHI-KUNGU

Díky kterým zpomalíte stárnutí, vrátíte tělu pružnost a sílu, budete v klidu a nad věcí.

Přínosy Prvotního čchi-kungu

 • Dopřeje vám zdravý pohyb, aniž by vás vyčerpával.
 • Doplní vaše rezervy energie, zbaví vás dlouhodobé únavy a vyčerpání.
 • Umožní vám čerpat energii z okolního prostředí.
 • Zapojuje a posiluje střed těla, který bývá následkem moderního životního stylu oslabený nebo ochablý. Zlepšuje funkci orgánů v břiše.
 • Harmonizuje fungování těla a pomáhá při civilizačních potížích a onemocněních jako je oslabená imunita, vyčerpání, záněty nebo autoimunitní onemocnění.
 • Zlepšuje vylučování toxinů z těla a podporuje trávení, oběhový systém, dýchání a nervový systém.
 • Posiluje a vyživuje dolní končetiny, zlepšuje jejich prokrvení a zásobení energií.
 • Taoistická meditace v pohybu, která doprovází pohyby Prvotního čchi-kungu, vám pomůže vypnout hlavu, uvolnit se a zbavit se psychického napětí.
Milá Alice, tento kurz je pro mě velkým darem. Procházím ho pomalu, řekla bych, že si ho přímo šetřím 🙂 A z čeho jsem opravdu nadšená, je varianta vsedě, a připomenutí, že není třeba "vše vydržet" .... Je to pro mě opravdu škola! Moc děkuju!
Jitka

Kurz je rozdělený do 5 úrovní

21 lekcí s časově neomezným přístupem

Naučit se správně zacvičit všech 12 pohybů Prvotního čchi-kungu se všemi detaily a správnou mírou uvolnění a vcítění vám zabere nějaký čas. Aby se vám kurzem procházelo příjemně a pohodlně, je rozčleněný do 5 úrovní. Na každé úrovni získáte nové, důležité dovednosti, které vás posunou o podstatný krok dál ve vašich schopnostech vnímat, směrovat a ovládat svou životní energii - čchi.

Cvičení můžete kdykoli přerušit a pokračovat, až se vám to bude hodit. Kurz na vás počká a nikam nezmizí.

Milá Alice, první úroveň mám za sebou, je to perfektně vysvětlené, hlavně to, že se necvičí úplně na 100 %, což by asi chtělo mé ego 🙂 , ale tělo už to tak nezvládá a je ztuhlé. Je fajn i cvičení na židli a že se může přerušit uvolňovacím cvikem, což jsem nevěděla a myslela jsem si, že se musí cvičit vždy v tahu a nepřerušovat. Je to prostě pohodové cvičení ve všech směrech. Ještě si budu párkrát zdokonalovat první úroveň, než se pustím do druhé. Je to super a moc děkuju!
Daniela

Co se v kurzu naučíte

Pohyby Prvotního čchi-kung na sebe navazujípodporují se ve svém účinku, a tak nejlépe fungují jako ucelená sestava. Proto se v kurzu naučíte nejen 12 pohybů jednotlivě, ale naučíte se je mezi sebou propojit. Součástí kurzu jsou také přípravná cvičení, která účinek pohybů podporují a prohlubují a výkladová videa s informacemi z teorie.

Kurz zahrnuje:

 • 12 pohybů prvotního čchi-kung
 • sestavu energetické automasáže
 • sestavu na rozhýbání a otevření kloubů
 • průpravná cvičení na rozhýbání kyčlí a rotace trupu
 • dechové cvičení s vizualizací na otevření meridiánů
 • principy fungování systému energetických drah, bran a bodů
Děkuji Alice za tento kurz. A hlavně za lekci Jak si udělat pohodlí v postoji. Pořád jsem měl pocit, že na vozíku to nedělám úplně správně a ty moje přestávky při cvičení, že to není ono. A Vy jste mě přesvědčila, že na tom vůbec nejsem špatně. Ještě jednou děkuji a přeji všem pohodové cvičení!
Zdeněk

Ahoj, já jsem Alice

Jsem učitelka čchi-kungu, jógy a zdravého pohybu. Kouzlu energetických cvičení jsem propadla už dávno, před více než 20 lety a od té doby se snažím to, co z nich umím, a své nadšení pro ně předávat všem, které to zajímá a baví.

Prvotní čchi-kung je pro mě srdeční záležitost. Dovede mi splnit několik věcí naráz: 

 1. potěší mé tělo zdravou dávkou pohybu a posílí ho,
 2. vyčistí mi hlavu a přeladí mě do stavu spokojenosti s tím, že jsem tady a teď ve svém těle
 3. velmi rychle mě zbaví únavy a dobije mi baterky, protože kombinuje běžný zdravotní čchi-kung s taoistickou alchymií,
 4. udržuje mě fit a při síle, když toho mám hodně a nemám na sebe moc času,
 5. pomáhá mi zpomalit čas a cítit se mladá, i když čas plyne a nehodlá se zastavit 😉

Těším se až vám ukážu, o kolik lépe se budete cítit a jak moc omládnete, když si do života přidáte Prvotní čchi-kung a objevíte vnitřní sílu, kterou v sobě máte.

 

 

Projděte si kompletní obsah 21 lekcí

o celkové délce 7 h 38 min 

ZAČNĚTE CVIČIT PRVOTNÍ ČCHI-KUNG JEŠTĚ DNES!

Online kurz 12 pohybů prvotního čchi-kungu s časově neomezeným přístupem můžete dnes získat za

2 490 Kč / 108 EUR

Čchi-kung je o radosti. I tento kurz by vám měl udělat radost. Kdyby ne, napište nám do 14 dnů od zaplacení kurzu a my vám bez otázek vrátíme celou zaplacenou cenu.

Spolu s kurzem získáte i novinky od Orla v hnízdě formou newslettru zasílaného do vašeho emailu.  Pokud vás nebudou zajímat, jejich odběr můžete kdykoli zrušit. Není v tom žádný problém.