Rádi byste do svého života vnesli více energie, uvolnění a stability?  Chcete mít pokojnější a radostnější mysl?

Cvičte pravidelně čchi-kung Orel v hnízdě: kdekoli a kdykoli.

DO KONCE NABÍDKY ZBÝVÁ

Čchi-kung je staletími osvědčená cesta k lepšímu zdraví, větší vitalitě a spokojené mysli. Styl Orel v hnízdě vytvořil Sifu Ješe Gyatso pro nás, moderní lidi žijící západním způsobem života, kteří mají málo pohybu, jsou ve stresu a mají omezený čas s tím něco udělat a společně s Pavlem Simonem ho rozšířil v České republice.

Od r. 1997 s námi cvičilo přes 5000 lidí. Online kurz jsme vytvořili v r. 2018 pro vás, kteří se chcete naučit základy Orla v hnízdě v pohodlí svého domova.

CO VÁM CVIČENÍ ČCHI-KUNGU PŘINESE?

 • Hluboké uvolnění a zklidnění
  Čchi-kungové pohyby naučí vaše tělo hluboce se uvolnit a zklidní vaši mysl. Už nebudete tolik v napětí, ani roztěkaní a dokážete se skvěle uvolnit ve všem, co budete dělat. Po čase se naučíte uvolnit do té míry, že bude těžké vás vystresovat. Zlepší se vaše soustředění, paměť a spánek.
 • Lék na běžné zdravotní potíže
  Čchi-kung rozproudí a posílí vaši životní energii (čchi). To je nejen příjemné, ale také vám to pomůže zlepšit váš imunitní systém, a tím předcházet řadě nemocí. Když už onemocníte, uzdravíte se díky silné čchi rychleji.
 • Lepší pocit ze sebe sama
  Čchi-kung vám pomůže sladit vaše tělo, energii a mysl ve všem, co budete dělat. Tak najdete zdroj vaší vnitřní síly, důvěry v sebe sama a své schopnosti. Začnete se cítit dobře sami se sebou.
 • Lepší fyzickou kondici a pomalejší stárnutí
  Čchi-kung vás naučí lépe porozumět potřebám vašeho těla. Nikoli intelektuálně, ale na základě přímé zkušenosti. Schopnost dobré komunikace s vlastním tělem je předpokladem toho, abyste byli fit a žili dlouho a aktivním životem.
 • Jednoduchý nástroj pro načerpání životní síly
  S čchi-kungem začnete lépe vnímat svou životní energii (čchi) a díky tomu se s ní naučíte lépe zacházet. Nebudete s ní plýtvat tolik jako dřív a budete ji umět načerpat kdykoli a kdekoli to bude potřeba. Zjistíte, že čchi není jen fantazie, ale reálná součást světa, na kterou si můžete sáhnout. Sami si vyberete, jestli jí chcete mít málo nebo tolik, aby vám bez problému vydržela na celý den.

ONLINE KURZ ČCHI-KUNGU PRO ZAČÁTEČNÍKY 

Nově se základní sestavu čchi-kungu Orel v hnízdě můžete naučit ve video online kurzu, který vede Pavel Simon - hlavní instruktor čchi-kungu v České republice. Kurz jsme tvořili na základě našich zkušeností s tisíci studentů. Obsahuje:

0
Lekcí
0
Videí o tom, proč a co cvičit
0
Videí o tom, jak cvičit
0
Videí o tom, jak určitě necvičit
0
Videa, kde cvičíme spolu

KROMĚ TOHO ZÍSKÁTE

 • Rady pro využití čchi-kungu v každodenním životě
  Pavel Simon vám bude pravidelně emailem posílat rady a tipy o tom, jak můžete vše, co se v kurzu naučíte, využít v každodenním životě. Díky tomu hned poznáte rozdíl. Nebude se vám v nich snažit nic prodat. Budou jen pro vás. Dozvíte se, jak začít cvičit, když nemáte čas, jak ustát i ten největší stres a chaos, jak dobře dýchat a další.
 • Možnost ptát se na každém kroku
  Učitel čchi-kung je průvodcem na vaší cestě. Proto máte vždy možnost se ptát na věci, které vám při cvičení nejsou jasné a Pavel Simon, hlavní instruktor Orla v hnízdě vám rád odpoví. Když bude otázek na stejné téma víc, přidáme video s odpovědí. Stejně jako čchi-kung je i tento kurz živý a bude se rozvíjet podle toho, jak vy budete potřebovat.

Dr. Pavel Simon – hlavní instruktor a učitel kurzu

Pavel učí Orla v České republice od roku 1997 a své cestě ve stylu Orla v hnízdě říká: 

Díky setkání se Sifu Ješe Gyatso a jeho čchi-kungem Orel v hnízdě během studií v Británii v roce 1997 se mi otevřela úplně nová dimenze reality. Objevování čchi a zkoumání toho, jak funguje a co všechno dokáže, mě naprosto fascinovalo. Čchi-kung mě tak pohltil, že jsem cvičil i několik hodin denně, protože jsem na to měl čas. Po návratu do ČR jsem dostudoval, začal budovat kariéru, založil rodinu a Bodhidharmu - nejdéle fungující společnost pro výuku čchi-kungu u nás.

Povinností  i starostí přibývalo a času na cvičení bylo méně. To ale vůbec nevadilo. Orel v hnízdě je geniálně sestavený, takže se vždy přizpůsobil mým potřebám a okolnostem. Ať už jsem se potýkal v životě s čímkoli, vždy jsem měl po ruce nástroje, díky kterým jsem dokázal podpořit své zdraví, energii a udržel si nadhled a klid. Nemusíte odejít do ústraní vysoko v horách, abyste mohli cvičit čchi-kung a duchovně růst.

Dnes mám rodinu, velmi náročnou práci a k tomu velkého koníčka (nebo spíš Orla) se zodpovědností za stovky našich studentů. Spousta lidí se mě ptá, jak to všechno dokážu zvládnout a moje odpověď je pokaždé stejná: bez umění čchi-kungu a práce s myslí by se to ve zdraví a v pohodě zvládnout nedalo. Problémům v životě se nikdo z nás nevyhne, ale to, jak moc jimi budeme trpět, je otázka naší volby. Když víte, jak na to, zvládnete všechno s lehkostí.

CO ŘÍKAJÍ O CVIČENÍ ČCHI-KUNGU NAŠI STUDENTI?

Moc se mi líbí, jak je kurz navržený. Obsahuje mnohem víc než jen videa jednotlivých pohybů. Nejvíc se mi asi líbí speciální videa ukazující názorně nejčastější chyby. Kurz tak mohu doporučit nejen úplným začátečníkům, ale i těm, kteří mají s Orlem v hnízdě už zkušenosti. A hodně oceňuji možnost vybrat si z několika videí se společným cvičením. Čchi kung se tak opravdu přizpůsobuje časovým možnostem a zkušenostem. Myslím, že s takovým kurzem nebude problém se věnovat cvičení opravdu často alespoň chvíli.
Zuzana Skotákoválektorka angličtiny
Pavlovy rady k online kurzu jsou srozumitelné, inspirující, zájem o naše domácí cvičení povzbuzuje a pomáhá. Poslední rady k postoji jsou tak logické a samozřejmé, nikdy mě ale nenapadlo něco takového aplikovat. Vše je uplatnitelné v denní praxi, tím cennější. DĚKUJU!
Magda
Celý videokurz je krásně přehledný a názorný. Každý si může určit sám tempo, kterým bude postupovat. Líbí se mi i možnost klást otázky na každém kroku. Úžasný nástroj pro všechny, kteří chtějí mít zdravější tělo, víc energie a klidnější mysl. Jediná věc mi chyběla, a to upozornění na to, že je čchi-kung Orel v hnízdě návykový. Jakmile začnete, už nebudete chtít přestat 🙂
Martina Motuzová, fyzioterapeutka
Konečně jsem se dostala k tomu, abych poděkovala za online verzi cvičení. Je to úžasná věc. Online kurz jsem měla zakoupený už delší dobu, ale až poté, co jsem se zúčastnila květnového kurzu cvičení čchikung, jsem plně ocenila jeho přínos. Bez něho bych asi pravidelně cvičit nikdy nezačala.
Věra
Ahoj Pavle, děkuji za maily, které posíláš v rámci on-line kurzu. Úplně je zbožňuji. Moc mě pomáhají a nechápu, jak to děláš, ale přicházejí vždy v pravou chvíli. Jako by jsi mě viděl do hlavy. Zrovna jsem řešila postoje. Samozřejmě mě nebavily a tak jsem je odsouvala a lehce v ně ztrácela víru. A po tvém posledním mailu se stalo něco neuvěřitelného... začínám fakt mít ráda i ty postoje. Nějak se mě díky tomuto mailu zdůraznil význam postojů, jejich důležitost a že i tobě to nešlo. A že to jde, když se chce. A odměna je nesmírná. 🙂. Lépe se mě stojí, záleží opravdu na postoji. Je-li špatný, nevydrží se v nich. Po tvém mailu vydržím už 15 min, zítra zkusím ještě déle. Začalo mě to bavit, cítím se v nich dobře a hlavně po něm. Opravdu to poprvé cítím. Proto ti to musím napsat. I samotné cvičení je čím dál krásnější. Stejně pořád nechápu, jak je možné pomoci tak jednoduchých cviku vytvořit tak krásný pocit vyrovnanosti, klidu a štěstí. Myslím, že narozdil od jiných cvičení, je to i tímto vytvořeným systémem cvičení Orel v hnízdě.. , je dokonalý, proto tak účinný. Ani nevím, jak tobě a Alici vyjádřit dík, za to, co děláte. Děláte strašně moc.
Eva F.
Velice děkuji, Pavle, líbí se mi cvičit podle tvého slovního a pohybového vedení. Postupně jsem si pouštěla jednotlivá videa a dnes jsem došla k lekci 16. Ač jsem se před pár lety zúčastnila 2 víkendových seminářů, zjišťuji, že musím opětovně trénovat jednotlivé pohyby, abych je prováděla úplně správně. Díky tomu, jak je vše skvěle předvedené a okomentované, tak cítím, že mi to jde stále snáze a lépe. 🙂 Děkuji za možnost si v klidu domova užívat plynutí uzdravující energie, kterou čchi-kung přináší.
Monika S.
Díky on – line kurzu jsem mohla ihned začít se cvičením sestav a vše se naučit dříve, než začal v září můj první víkendový seminář. Je skvěle vypracovaný, jednotlivé sestavy velmi dobře vysvětlené, takže není žádný problém s pochopením cviků a následovném správném provedení. Byla jsem strašně moc ráda, že mám tak na semináři už trochu náskok a mohla se tak soustředit na doladění drobných chyb. Všem, kdo chtějí teprve začít nebo jsou na začátku vřele tento on-line kurz doporučuji,pro mě to byl skvělý start a skvělá volba, za kterou jsem vděčná a která pokračuje nyní formou víkendových seminářů. Ty jsou úžasné, plné přátelské, rodinné atmosféry a kvalitní výuky. Už teď se těším na další.
Eva F.

ZAČNĚTE CVIČIT ČCHI-KUNG JEŠTĚ DNES!

Podle našeho kurzu už cvičí 0 lidí. I vy se můžete začít cítit zdravější, vitálnější, uvolněnější a spokojenější. Nabídka skončí za

Online kurz čchi-kungu pro začátečníky můžete dnes získat za

1 290 Kč 1 690 Kč (47 EUR 62 EUR)

Chceme totiž, aby měl k čchi-kungu přístup každý, kdo se chce naučit pěstovat svoji životní sílu a kdo ho ve svém životě potřebuje.

Spolu s kurzem získáte i novinky od Orla v hnízdě formou newslettru zasílaného do vašeho emailu.  Pokud vás nebudou zajímat, jejich odběr můžete kdykoli zrušit. Není v tom žádný problém.

GARANCE VRÁCENÍ PENĚZ

Čchi-kung je o radosti. I tento kurz by vám měl udělat radost. Kdyby ne, napište nám do 14 dnů od zaplacení kurzu a my vám bez otázek vrátíme celou zaplacenou cenu na váš účet.

Koupí našeho kurzu vůbec nic neriskujete.