On-line kurz: Začínáme s čchi-kung Orel v hnízdě


Chcete být zdravější, spokojenější a mít víc energie?

Využijte osvědčenou cestu a zacvičte si čchi-kung z pohodlí svého domova


Díky absolvování kurzu získáte:

 • 1
  Hluboké uvolnění a zklidnění
  Čchi-kungové pohyby naučí vaše tělo hluboce se uvolnit a zklidní vaši mysl. Už nebudete tolik v napětí, ani roztěkaní a dokážete se skvěle uvolnit ve všem, co budete dělat. Po čase se naučíte uvolnit do té míry, že bude těžké vás vystresovat. Zlepší se vaše soustředění, paměť a spánek.

 • 2
  Lék na běžné zdravotní potíže
  Čchi-kung rozproudí a posílí vaši životní energii (čchi). To je nejen příjemné, ale také vám to pomůže zlepšit váš imunitní systém, a tím předcházet řadě nemocí. Když už onemocníte, uzdravíte se díky silné čchi rychleji.
 • 3
  Lepší fyzickou kondici a pomalejší stárnutí
  Čchi-kung vás naučí lépe porozumět potřebám vašeho těla. Nikoli intelektuálně, ale na základě přímé zkušenosti. Schopnost dobré komunikace s vlastním tělem je předpokladem toho, abyste byli fit a žili dlouho a aktivním životem.

 • 4
  Jednoduchý nástroj pro načerpání životní síly
  S čchi-kungem začnete lépe vnímat svou čchi a díky tomu se s ní naučíte lépe zacházet. Nebudete s ní plýtvat tolik jako dřív a budete ji umět načerpat kdykoli a kdekoli to bude potřeba. Zjistíte, že čchi není jen fantazie, ale reálná součást světa, na kterou si můžete sáhnout. Sami si vyberete, jestli jí chcete mít málo nebo tolik, aby vám bez problému vydržela na celý den.

 • 5
  Lepší pocit ze sebe sama
  Čchi-kung vám pomůže sladit vaše tělo, energii a mysl ve všem, co budete dělat. Tak najdete zdroj vaší vnitřní síly, důvěry v sebe sama a své schopnosti. Začnete se cítit dobře sami se sebou.

Kdo vás to všechno naučí?

Kurzem vás provede hlavní instruktor čchi-kung stylu Orel v hnízdě Dr. Pavel Simon.

Pavel učí Orla v České republice od roku 1997 a o kurzu Začínáme s čchi-kung Orel v hnízdě říká: 

Přál bych si, aby každý člověk objevil svou čchi a naučil se s ní zacházet. Život je pak daleko jednodušší, plnější a spousta věcí začne dávat lepší smysl. Je to, jako byste nikdy nepoužívali nohy a pak objevili, k čemu jsou dobré. Získáte možnost chodit, objevovat a nakonec se i rozběhnout. Když objevíte svou čchi, otevře se před vámi úplně nový svět se spoustou možností, které jste dosud neměli. Tuhle příležitost bych chtěl dát naším kurzem každému, kdo  se chce naučit se svou čchi zacházet a být díky tomu zdravější a spokojenější. 


Co konkrétně na vás v kurzu čeká:

0
Lekcí
0
Videí o tom, proč a co cvičit
0
Videí o tom, jak cvičit
0
Videí o tom, jak určitě necvičit
0
Videa, kde cvičíme spolu

 • 1
  Podrobné vysvětlení toho, proč se jednotlivé věci cvičí
  Málokdo z nás má čas na to, aby dělal zbytečné věci. Proto se u každého cvičení dozvíte, co vám přinese a proč byste je mohli chtít cvičit.
 • 2
  Názorné vysvětlení toho, jak cvičit
  Čchi-kungové pohyby jsou jednoduché, ale i tak je třeba je cvičit správně. K tomu vám pomohou názorná videa s přesnými pokyny. Nejdůležitější instrukce k pohybům najdete ještě zvlášť vypsané pod videem.
 • 3
  Ukázky nejčastějších chyb
  Za více než 22 let výuky Orla v hnízdě mám vcelku jasnou představu o tom, kde naši studenti při cvičení nejčastěji chybují. Rád bych, abyste se vy chyb vyvarovali, a proto vás na ně upozorním a ukáži vám, jak chyby nedělat.
 • 4
  Praxe Přirozeného postoje
  Přirozený postoj vás naučí stabilitě a podpoří přirozené proudění energie ve vašem těle. Díky němu zažijete a pochopíte, proč staří Číňané říkali, že člověk je spojením mezi Zemí a Nebesy.
 • 5
  Praxe Vnitřního úsměvu
  Vnitřní úsměv je velice jednoduchá a zároveň velice účinná praxe, díky které se naučíte uvolnit kdykoli a kdekoli.
 • 6
  9 čchi-kungových pohybů
  Čchi-kungové pohyby vás dokonale uvolní a rozproudí vaši čchi, aby podpořily samoléčebné procesy ve vašem těle. Naučí vás také používat jen tolik energie, kolik je třeba a díky tomu energií šetřit.
 • 7
  Postoj Držení míčku
  Čchi-kungový postoj Držení míčku, který vám pomůže přivést do těla čerstvou čchi a zvětší vaši energetickou kapacitu (schopnost vašeho těla energii načerpat a udržet).
 • 8
  Možnost ptát se na každém kroku
  Učitel čchi-kung je průvodcem na vaší cestě. Proto máte vždy možnost se ptát na věci, které vám při cvičení nejsou jasné a já vám rád odpovím. Když bude otázek na stejné téma víc, přidám video s odpovědí. Stejně jako čchi-kung je i tento kurz živý a bude se rozvíjet podle toho, jak vy budete potřebovat.
 • 9
  Užitečné rady a tipy na to, jak využít principy čchi-kung v každodenním životě
  Pravidelně vám budu emailem posílat rady a tipy o tom, jak můžete vše, co se v kurzu naučíte, využít v každodenním životě. Díky tomu bude váš pokrok za lepším zdravím a spokojenějším životem tak rychlý, jak to jen půjde. Nebudu se vám v nich snažit nic prodat. Budou jen pro vás. Například o tom, jak začít cvičit jednoduše, když nemáte na nic čas, jak ustát i ten největší stres a chaos, o dýchání správném a špatném, jak správně stát a tím chránit své klouby, páteř a mít víc energie a další.

Kolik vás bude kurz stát

Cena, kterou zaplatíte za to, že budete moci zlepšit své zdraví, víc se uvolnítebudete spokojenější, je jenom

1 490 Kč / 55 EUR

Chceme totiž, aby měl k čchi-kungu přístup každý, kdo se chce naučit pěstovat svoji čchi a kdo ho ve svém životě potřebuje.


Podle kurzu už cvičí 0 lidí.

Naučte se základy čchi-kung Orel v hnízdě krok za krokem

Cvičte v pohodlí svého domova s naším online kurzem.

Chcete nejdřív vyzkoušet 3 Orlí video lekce ZDARMA?

Objevte stabilitu, uvolnění a energii pomocí čchi-kung Orel v hnízdě.


Garance vrácení peněz

Čchi-kung je o radosti. I tento kurz by vám měl udělat radost. Kdyby ne, napište nám do 14 dnů od zaplacení kurzu a my vám bez otázek vrátíme celou zaplacenou cenu na váš účet.

Koupí našeho kurzu vůbec nic neriskujete.


Řekli o našem kurzu

Moc se mi líbí, jak je kurz navržený. Obsahuje mnohem víc než jen videa jednotlivých pohybů. Nejvíc se mi asi líbí speciální videa ukazující názorně nejčastější chyby. Kurz tak mohu doporučit nejen úplným začátečníkům, ale i těm, kteří mají s Orlem v hnízdě už zkušenosti. A hodně oceňuji možnost vybrat si z několika videí se společným cvičením. Čchi kung se tak opravdu přizpůsobuje časovým možnostem a zkušenostem. Myslím, že s takovým kurzem nebude problém se věnovat cvičení opravdu často alespoň chvíli.

Zuzana Skotákoválektorka angličtiny

Pavlovy rady k online kurzu jsou srozumitelné, inspirující, zájem o naše domácí cvičení povzbuzuje a pomáhá. Poslední rady k postoji jsou tak logické a samozřejmé, nikdy mě ale nenapadlo něco takového aplikovat. Vše je uplatnitelné v denní praxi, tím cennější. DĚKUJU!

Magda

Celý videokurz je krásně přehledný a názorný. Každý si může určit sám tempo, kterým bude postupovat. Líbí se mi i možnost klást otázky na každém kroku. Úžasný nástroj pro všechny, kteří chtějí mít zdravější tělo, víc energie a klidnější mysl. Jediná věc mi chyběla, a to upozornění na to, že je čchi-kung Orel v hnízdě návykový. Jakmile začnete, už nebudete chtít přestat :-)

Martina Motuzová, fyzioterapeutka

Dobrý den, Pavle. Velice děkuji, líbí se mi cvičit podle Tvého slovního a pohybového vedení. Postupně jsem si pouštěla jednotlivá videa a dnes jsem došla k lekci 16. Ač jsem se před pár lety zúčastnila 2 víkendových seminářů, zjišťuji, že musím opětovně trénovat jednotlivé pohyby, abych je prováděla úplně správně. Díky tomu, jak je vše skvěle předvedené a okomentované, tak cítím, že mi to jde stále snáze a lépe. 🙂 Děkuji za možnost si v klidu domova užívat plynutí uzdravující energie, kterou čchi-kung přináší.

Monika S.

Konečně jsem se dostala k tomu, abych poděkovala za online verzi cvičení. Je to úžasná věc. Online kurz jsem měla zakoupený už delší dobu, ale až poté, co jsem se zúčastnila květnového kurzu cvičení čchikung, jsem plně ocenila jeho přínos. Bez něho bych asi pravidelně cvičit nikdy nezačala.

Věra

Začněte cvičit čchi-kung ještě dnes!

Slevový kód se uplatňuje ve formuláři při objednávce (nezapomeňte ve formuláři kliknout na Uplatnit slevový kód).


Nejčastější otázky

 • 1
  Jsem úplný začátečník. Nahradí pro mě on-line kurz účast na víkendovém kurzu?
  Zatím ne, protože na víkendovém kurzu se toho začátečníci učí víc, než je obsahem on-line kurzu. Určitě ale pro vás bude cvičení na víkendovém kurzu jednodušší, když před ním on-line kurz absolvujete. Budete už totiž něco znát a nebudete začínat úplně od píky. Řekněte instruktorovi, který vás na semináři povede, že už pohyby umíte z on-line kurzu a on vám je zkontroluje a pomůže vám doladit jejich provádění, abyste mohli jít víc do hloubky.
 • 2
  Orla v hnízdě už nějakou dobu cvičím a nejsem si jistá, jestli mě on-line kurz naučí něco nového, nebo ano?
  Při přípravě on-line kurzu jsme mysleli i na naše stávající studenty. Proto jsme přidali teoretické výklady k tomu, jaká je funkce jednotlivých pohybů a postojů a také ukázky nejčastějších chyb. Je proto velmi pravděpodobné, že se i vy v kurzu naučíte nové věci, které vám pomohou posunout a prohloubit vaše porozumění čchi-kungu a vaši praxi. Kdyby ne, máte vždycky možnost nám dát do 14 dnů od koupě kurzu vědět, že kurz nechcete a my vám bez ptaní vrátíme peníze.
 • 3
  Je přístup ke kurzu časově omezený?
  Ne, zakoupením kurzu získáte přístup ke všem lekcím bez časového omezení. Můžete se tak všechno naučit v klidu a tempem, které vám vyhovuje.
 • 4
  Co když mi něco nebude jasné? Můžu se vás ptát?
  Ano, budu rád, když se budete ptát. U každé lekce k tomu máte příležitost díky kontaktnímu formuláři. Navíc vám budu pravidelně posílat emaily s různými tipy a triky, které můžete při cvičení i v každodenním životě využít. Ty spoustu otázek vyřeší a když ne, tak se prostě zeptáte v odpovědi na email.