ZKUŠENOSTI

S ČCHI-KUNG

OREL V HNÍZDĚ

Co o cvičení řekli naši studenti

Moc se mi líbí, jak je kurz navržený. Obsahuje mnohem víc než jen videa jednotlivých pohybů. Nejvíc se mi asi líbí speciální videa ukazující názorně nejčastější chyby. Kurz tak mohu doporučit nejen úplným začátečníkům, ale i těm, kteří mají s Orlem v hnízdě už zkušenosti. A hodně oceňuji možnost vybrat si z několika videí se společným cvičením. Čchi kung se tak opravdu přizpůsobuje časovým možnostem a zkušenostem. Myslím, že s takovým kurzem nebude problém se věnovat cvičení opravdu často alespoň chvíli.

Zuzana Skotáková
lektorka angličtiny

Pavlovy rady k online kurzu jsou srozumitelné, inspirující, zájem o naše domácí cvičení povzbuzuje a pomáhá. Poslední rady k postoji jsou tak logické a samozřejmé, nikdy mě ale nenapadlo něco takového aplikovat. Vše je uplatnitelné v denní praxi, tím cennější. DĚKUJU!

Magda

Celý videokurz je krásně přehledný a názorný. Každý si může určit sám tempo, kterým bude postupovat. Líbí se mi i možnost klást otázky na každém kroku. Úžasný nástroj pro všechny, kteří chtějí mít zdravější tělo, víc energie a klidnější mysl. Jediná věc mi chyběla, a to upozornění na to, že je čchi-kung Orel v hnízdě návykový. Jakmile začnete, už nebudete chtít přestat 🙂

Martina Motuzová
Fyzioterapeutka

Konečně jsem se dostala k tomu, abych poděkovala za online verzi cvičení. Je to úžasná věc. Online kurz jsem měla zakoupený už delší dobu, ale až poté, co jsem se zúčastnila květnového kurzu cvičení čchikung, jsem plně ocenila jeho přínos. Bez něho bych asi pravidelně cvičit nikdy nezačala.

Věra

Ahoj Pavle,
děkuji za maily, které posíláš v rámci on-line kurzu. Úplně je zbožňuji. Moc mě pomáhají a nechápu, jak to děláš, ale přicházejí vždy v pravou chvíli. Jako by jsi mě viděl do hlavy.
Zrovna jsem řešila postoje. Samozřejmě mě nebavily a tak jsem je odsouvala a lehce v ně ztrácela víru.
A po tvém posledním mailu se stalo něco neuvěřitelného… začínám fakt mít ráda i ty postoje. Nějak se mě díky tomuto mailu zdůraznil význam postojů, jejich důležitost a že i tobě to nešlo. A že to jde, když se chce. A odměna je nesmírná. 🙂.
Lépe se mě stojí, záleží opravdu na postoji. Je-li špatný, nevydrží se v nich. Po tvém mailu vydržím už 15 min, zítra zkusím ještě déle. Začalo mě to bavit, cítím se v nich dobře a hlavně po něm. Opravdu to poprvé cítím. Proto ti to musím napsat.
I samotné cvičení je čím dál krásnější. Stejně pořád nechápu, jak je možné pomoci tak jednoduchých cviku vytvořit tak krásný pocit vyrovnanosti, klidu a štěstí. Myslím, že narozdil od jiných cvičení, je to i tímto vytvořeným systémem cvičení Orel v hnízdě.. , je dokonalý, proto tak účinný.
Ani nevím, jak tobě a Alici vyjádřit dík, za to, co děláte. Děláte strašně moc.

Eva F.

Velice děkuji, Pavle, líbí se mi cvičit podle tvého slovního a pohybového vedení. Postupně jsem si pouštěla jednotlivá videa a dnes jsem došla k lekci 16. Ač jsem se před pár lety zúčastnila 2 víkendových seminářů, zjišťuji, že musím opětovně trénovat jednotlivé pohyby, abych je prováděla úplně správně. Díky tomu, jak je vše skvěle předvedené a okomentované, tak cítím, že mi to jde stále snáze a lépe. 🙂 Děkuji za možnost si v klidu domova užívat plynutí uzdravující energie, kterou čchi-kung přináší.

Monika S.

Díky on – line kurzu jsem mohla ihned začít se cvičením sestav a vše se naučit dříve, než začal v září můj první víkendový seminář. Je skvěle vypracovaný, jednotlivé sestavy velmi dobře vysvětlené, takže není žádný problém s pochopením cviků a následovném správném provedení. Byla jsem strašně moc ráda, že mám tak na semináři už trochu náskok a mohla se tak soustředit na doladění drobných chyb. Všem, kdo chtějí teprve začít nebo jsou na začátku vřele tento on-line kurz doporučuji,pro mě to byl skvělý start a skvělá volba, za kterou jsem vděčná a která pokračuje nyní formou víkendových seminářů. Ty jsou úžasné, plné přátelské, rodinné atmosféry a kvalitní výuky. Už teď se těším na další.

Eva F.

Dobrý den Pavle, cvičím již přes 2 týdny podle Vašeho on-line kurzu a je skvělý, perfektně vysvětlené postupy a z Vás přímo sálá klid a pohoda 🙂
Čchi-kung cvičím už delší dobu, ale Vaše vysvětlení je bezkonkurenční. Velmi mi to pomáhá zklidnit mysl i tělo 🙂

Aneta